~Family Colucci-Rey~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Family Colucci-Rey~

Alma,Franco,Mia,Roberta y Lujan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Roberta Pardo Rey

Ići dole 
+6
Anahi 4ever
Ista_Roberta_Pardo
vanzemaljac
Mia*Colucci
IBIZA-girl
Alma Rey
10 posters
AutorPoruka
Alma Rey
Admin
Alma Rey


Broj poruka : 87
Godina : 31
Datum upisa : 28.06.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyNed Jul 01, 2007 9:58 pm

Najveci buntovnik u Elite Way School je Roberta, cerka poznate pevacice Alme Rey i svog nastavnika likovnog, Martin Reverte (iako ona to ne zna).
Roberta uvek ima resenje za svacije probleme koje resava po svaku cenu. Njene najbolje drugarice su njene cimerke, Lupita i Jose Lujan (Hose Luhan). Roberta je lepa i talentovana, ali ona to ne primecuje jer se konstantno uporedjuje sa Miom i njenom majkom, Almom Rey. Roberta prebacuje svojoj majci to sto je uvek imala nastupe i sto je radila dok je ona odrastala i zbog lazi o njenom pravom ocu. U seriji ona se zaljubljuje u Diega Bustamea. U prvoj sezoni ona i Diego su se pretvarali da izlaze zbog toga sto Diegov otac (korumpirani politicar Leon Bustamante) ne bi saznao da je Diego u bendu. Drugi razlog je da bi Robertu majka ostavila na miru. Ali, uprkos njnihovom odupiranju, oni se zaljubljuju jedno u drugo. Robertu covek za koga ona misli da joj je otac odvodi mesec dana u Spaniju. Njoj je nedostajao Diego, ali kada se vraca saznaje da je on nasao novu devojku (Paulu, prostitutku koju je Diegov otac unajmio da bi Diego izgubio nevinost).Na kraju sezone, Roberta i Diego su se pomirili i ponovo su u vezi,ali jednom Tomas kaze Roberti da se on kladio sa Diegom da li bi mogao da smuva Robertu i ona onda raskida. Tokom serije oni postaju veoma bliski, ali se i svadjaju, postaju neprijatelji, potom i najbolji prijatelji i tako sve u krug. Na kraju, Roberta pomaze Diegu da pobegne od korumpriranog i malipulativnog oca i cak mu pronalazi majku (koja je morala da napusti Diega zbog Leona).Diego joj predaje srce zauvek i oni su ponovo zajedno. Na kraju serije ROberta se pomirila sa Miom, jer su postale polu-sestre (zato sto su se Alma i Franko vencali).
Njihva polu-sestra postaje i Hose Luhan jer je Alma i Franko usvajaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://familycolucci.getgoo.net
IBIZA-girl

IBIZA-girl


Broj poruka : 38
Godina : 30
Datum upisa : 07.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptySub Jul 14, 2007 1:43 pm

:D roberta01 KRALJICA!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mia*Colucci

Mia*Colucci


Broj poruka : 37
Godina : 30
Localisation : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 30.06.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyPon Jul 16, 2007 8:47 pm

I nije bas!Mozda kraljica cirkusa!Hehe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
IBIZA-girl

IBIZA-girl


Broj poruka : 38
Godina : 30
Datum upisa : 07.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyUto Jul 17, 2007 3:47 pm

swako ima swoj ukus...i o ukusima se ne treba rasprawljati...
Nazad na vrh Ići dole
vanzemaljac

vanzemaljac


Broj poruka : 20
Godina : 31
Localisation : alien-army
Datum upisa : 17.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyUto Jul 17, 2007 7:52 pm

pa ono , nije losa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Mia*Colucci

Mia*Colucci


Broj poruka : 37
Godina : 30
Localisation : Na ostrvu ljubavi i nade...
Datum upisa : 30.06.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptySre Jul 18, 2007 3:44 pm

Onda nemoj ni ti o mom!Te je Mia izoperisana...
Okkkk honey???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeisthebest.niceboard.com
IBIZA-girl

IBIZA-girl


Broj poruka : 38
Godina : 30
Datum upisa : 07.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptySre Jul 18, 2007 5:00 pm

ja sam samo rekla shta mislim...a sad si stwarno prewrshila swaku mijeru...zamolila bih te da mi se se ne obracash....jer su ti te glupe fore i izrazi prewishe glupi i sa njma necesh ni malo lichiti na miju,jer je u swakom sluchaju mnoooogo ljepsha od tebe....spusti se malo,prewishe si se utripowala...a ja sam samo napomenula ono shto swi ljudi znaju....ok "HONEY"xaxaxa...gluposti...
Nazad na vrh Ići dole
Ista_Roberta_Pardo

Ista_Roberta_Pardo


Broj poruka : 8
Godina : 31
Localisation : Na bini da pevam i plesem kako znam...Y SOY REBELDE
Datum upisa : 06.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptySre Jul 25, 2007 12:06 pm

Ne svadjajte se i uclanite se na ovaj forummmmm!pliz
http://dulcemaria.forumotion.com/
Nazad na vrh Ići dole
Ista_Roberta_Pardo

Ista_Roberta_Pardo


Broj poruka : 8
Godina : 31
Localisation : Na bini da pevam i plesem kako znam...Y SOY REBELDE
Datum upisa : 06.07.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyČet Jul 26, 2007 5:19 pm

Hocete da vidite Anahi i Dulce bez sminke evo
https://www.youtube.com/watch?v=QU7xe9mNPDc&mode=related&search=
Odgledajte ceooo video! devil?angel
Nazad na vrh Ići dole
Anahi 4ever

Anahi 4ever


Broj poruka : 21
Localisation : Na bini sa Anahi!
Datum upisa : 16.08.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyČet Avg 16, 2007 4:27 pm

Roberta je najveci buntovnik u celoj seriji i ako je u svom privatnom zivotu skroz drugacija.
grand_final Meni je omljena Mia odnosno Anahi ali volim i Robertu
Nazad na vrh Ići dole
R*O*B*E*R*T*A* P*A*R*D*O*

R*O*B*E*R*T*A* P*A*R*D*O*


Broj poruka : 27
Godina : 29
Datum upisa : 08.09.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyNed Sep 09, 2007 6:27 pm

mia*colluci stvarno si prosta...roberta je carica..i pre bi rekla da je mia carica najruznijih barbika...a roberta je bar lepa kraljica cirkusa a mia joj nije ni do kolena..
Nazad na vrh Ići dole
R*O*B*E*R*T*A

R*O*B*E*R*T*A


Broj poruka : 23
Godina : 30
Localisation : negde u svetu buntovnika....
Datum upisa : 12.09.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyČet Sep 13, 2007 11:34 pm

TAKO JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!barbie de plastico!!!!ha-ha
Nazad na vrh Ići dole
RoBeRtA

RoBeRtA


Broj poruka : 12
Datum upisa : 31.10.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyČet Nov 01, 2007 9:27 pm

R*O*B*E*R*T*A* P*A*R*D*O* ::
mia*colluci stvarno si prosta...roberta je carica..i pre bi rekla da je mia carica najruznijih barbika...a roberta je bar lepa kraljica cirkusa a mia joj nije ni do kolena..
Haha...
ROBERTA-CARICA
R O B E R T A - 4 E V E R
Nazad na vrh Ići dole
Dulce_JoJo

Dulce_JoJo


Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.12.2007

Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey EmptyNed Dec 23, 2007 10:58 pm

RoBeRtA ::
R*O*B*E*R*T*A* P*A*R*D*O* ::
mia*colluci stvarno si prosta...roberta je carica..i pre bi rekla da je mia carica najruznijih barbika...a roberta je bar lepa kraljica cirkusa a mia joj nije ni do kolena..
Haha...
ROBERTA-CARICA
R O B E R T A - 4 E V E R
Hej hej hej
Ako ste se naljutili na onu budalu vredjajte nju a ne Miu!!!Mia nije kriva za to!!!Sta vam je ona uradila???Ja obozavammmmm MIU a Robertu wolim
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Roberta Pardo Rey Empty
PočaljiNaslov: Re: Roberta Pardo Rey   Roberta Pardo Rey Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Roberta Pardo Rey
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ola yo soy roberta pardo!!!
» Roberta - fotos
» HOLA!!! Yo SoY RoBeRtA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Family Colucci-Rey~ :: Mia,Roberta i Lujan :: Roberta-
Skoči na: